گفتم: وقتي من تو رو مي بينم،ياد سفينه هاي فضائي مي افتم.

گفت:چطور؟

گفتم:چون تو هم عين سفينه هاي فضائي،وجود مقدّس و مبارکت در روي زمين به درد هيچ کاري نمي خوره!!!

حکايت خيلي از آدمهاي به ظاهر مثبت و موجّه هم دست کمي از اين سفينه هاي فضائي نداره:مثلاً مي بيني طرف يک فرد مؤمن هستش که نماز و روزه و ساير عبادات فردي خودش رو به نحو احسن انجام ميده و با داشتن ظاهري اسلامي، دائماً به مساجد و زيارتگاه ها و حسينيّه ها ميره و هميشه با افراد هم تيپ خودش نشست و برخاست داره و حتّي همه روزه،نماز صبحش رو در مسجد و به جماعت مي خونه؛امّا از لحاظ اجتماعي،کوچکترين منفعت و حسّاسيّتي براي مردم و سرنوشت اونا و سرنوشت جامعه اش نداره و اصلاً براش مهمّ نيست که در دُور و اطرافش چي ميگذره،به چه کسي چه ظلمي روا داشته ميشه و حقّ و حقوق چه کساني در جامعه پايمال ميشه.انگار نه انگار که پيامبر اکرم(ص) فرموده اند که هرکس اهتمام به امور مسلمين نداشته باشه،اصلاً مسلمان به حساب نمياد.وقتي هم که بهشون تذکّر ميدي که اين رويّه،مورد رضايت خدا و رسولش نيست،خيلي راحت شونه هاشو بالا ميندازه و ميگه:

چيکار داريم واسهء خودمون درد سر درست کنيم؟نماز و روزه و حجّ و زيارت خودمون رو انجام ميديم و روزي سه مرتبه زيارت عاشورا مي خونيم و براي تعجيل در فرج «آقا» دعا ميکنيم، ان شاء الله که مورد شفاعت ائمّهء معصومين(س) قرار بگيريم .«آقا» وقتي ظهور فرمودن،خودشون اين مشکلات رو حل ميکنن.ما که به تنهائي نمي تونيم از عهدهء حلّ اين مشکلات برآئيم!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Micah Pam Joe گلچين برترين هاي دکوراسيون kamiel Sharon Jeanette Carl Rebecca شارژ رايگان ايرانسل و همراه اول